46

Kontakt

Bokning, frågor, tips eller annan information - ring eller mejla oss!

031 387 90 00  
info@hotelmektagonen.se

Vår reception är bemannad dygnet runt, alla årets dagar. 

Hotel Manager
Martin Nordqvist
Telefon: 031 387 90 00
Mobil: 070-413 32 05 
Email: martin.nordqvist@hotelmektagonen.se 

Front Office Manager

Linda Grinder
Telefon: 031 387 90 22
Mobil: 076-9495780
Email: linda.grinder@hotelmektagonen.se 

Reservation Manager
 (Gruppbokning & Konferens)
Anna Jarnell
Telefon: 031 387 90 26
Email: anna.jarnell@hotelmektagonen.se 

Housekeeping Manager
Eleonor Kruse
Telefon: 031 387 90 23
Mobil: 070-0929140
Email: eleonor.kruse@hotelmektagonen.se

Finance Manager
Linda Fehrling
Telefon: 031-387 90 20
Mobil: 0700-908 214
Email: linda.fehrling@hotelmektagonen.se

Revenue- & Social Media Manager
Lisa Bengtsson
Telefon: 031 387 90 11
Email: lisa.bengtsson@hotelmektagonen.se

Each Best Western® branded hotel is independently owned and operated. © 2002-2017 Best Western International, Inc. All rights reserved.
Vi använder cookies för att ge dig en bättre användarupplevelse